Technologie povrchů

Individuální a specifická řešení

Máme více než 30 let zkušeností v oblasti povrchových úprav a průmyslového čištění.
Naše jedinečná řešení se osvědčila v automobilovém, leteckém, zdravotnickém a mnoha dalších vysoce specializovaných odvětvích. Ať už se jedná o ruční nebo strojní čištění, média na bázi rozpouštědel nebo vody, vždy našim partnerům doporučíme nejvhodnější a cenově nejvýhodnější řešení pro daný úkol. Kromě vlastních vyvinutých produktů zahrnuje naše portfolio i relevantní produkty předních světových výrobců.

 

 

Produkty Jaekoclean™

 

Naše vlastní vyvinutá řada výrobků zahrnuje uhlovodíková, chlorovaná a alkoholová stabilizovaná rozpouštědla, která lze s mimořádnou účinností používat v rozpouštědlových čisticích zařízeních. Díky naší stabilizaci lze výrazně prodloužit jejich životnost.

 

A SAFECHEM

 

Produkty Safechem umožňují dosáhnout požadovaných výsledků čištění dílů bezpečnějším a udržitelnějším způsobem. Je bezpečnější, protože jejich systém SAFE-TAINER™ byl vyvinut pro skladování, přepravu, nakládání a dávkování rozpouštědla v uzavřených nádobách s nulovými emisemi.Je udržitelný, protože funguje podle zásad Responsible Care®, Product Stewardship a Circular Economy: čerstvé rozpouštědlo je dodáváno v systému SAFE-TAINER™ a použité rozpouštědlo se vrací do systému SAFE-TAINER™ k recyklaci. Kromě toho lze životnost rozpouštědla v uzavřeném čisticím zařízení prodloužit použitím produktů SAFECHEM Service Elements, čímž se optimalizuje "cyklus opětovného použití na místě" rozpouštědla.

HENKEL

 

Již téměř 10 let zastupujeme výrobky společnosti Henkel související s příslušnými povrchovými technologiemi jako významný profesionální distributor v Maďarsku. Díky širokému sortimentu čisticích prostředků Bonderite, výrobků pro povrchovou úpravu, nátěrových hmot, maziv a souvisejících technických služeb nabízíme našim partnerům kompletní škálu služeb. K dispozici je rovněž značka lepidel, těsnicích materiálů a povrchových úprav LOCTITE®. Nabízíme řešení, která jsou nosná, pevná a odolná a vhodná pro nejnáročnější průmyslové aplikace.

ELMA CLEAN

 

Prodáváme chemikálie ElmaClean, což je portfolio čisticích roztoků společnosti Elma, jednoho z předních výrobců ultrazvukových čisticích zařízení. Nabízíme řadu čisticích koncentrátů a čisticích prostředků připravených k použití speciálně pro ultrazvuková zařízení. Od bezvodých nebo vodných čisticích a oplachových roztoků až po maziva - všechny produkty jsou k dispozici v různých baleních.